روش های ارسال سپهر تعامل

تعرفه‌های ارسال سفارشات در سال 1401

ماهکس

شرکت حمل‌ونقل ماهکس، مرسوله‌های مشتریان را با نرخ‌های متفاوتی به شهرهای اصلی کشور و شهرهای اقماری ارسال می‌کند. شما می‌توانید از طریق لینک زیر، جدول تعرفه‌های ماهکس را دانلود کنید.

توضیحات جدول تعرفه‌های ماهکس:

در بخش‌های 1 و 5 این مدرک، می‌توانید تعرفه‌ی انتقال مرسولات به شهرهای اصلی کشور و نحوه‌ی زون‌بندی آن‌ها را مشاهده کنید.

در بخش 1-2 می‌توانید تعرفه انتقال مرسولات به شهرهای اقماری تهران و نحوه‌ی زون‌بندی آن‌ها را مشاهده کنید.

در بخش‌های 3 و 6 می‌توانید تعرفه انتقال مرسولات به شهرهای اقماری کشور و زون‌بندی آن‌ها را مشاهده کنید. منظور از شهرهای اقماری، شهرهای اطراف شهرهای اصلی است و فرمول محاسبه‌ی قیمت ارسال برای آن‌ها به این شکل است که ابتدا تعرفه‌ی ثابت برای نزدیک‌ترین شهر اصلی محاسبه می‌شود و سپس تعرفه‌ی متغیر برای ارسال به شهرهای اقماری به آن افزوده می‌شود. به‌عنوان‌مثال، برای ارسال یک مرسوله به شهر اردکان، تعرفه‌ی ثابت ارسال به شهر یزد با تعرفه‌ی ارسال به شهر اقماری که اردکان است جمع می‌شوند.

دلیل اینکه در بخش پایه، تنها 3 زون از 5 زون شهرهای اصلی آورده شده این است که زون‌های 4 و 5 فقط به‌صورت هوایی ارسال می‌شوند.

شهرهای اقماری با تعرفه‌ی متغیر به 6 زون تقسیم شده‌اند.

در بخش 7 این مدرک می‌توانید مدت‌زمان ارسال به شهرهای مختلف کشور را مشاهده کنید.

چاپار

شرکت حمل‌ونقل چاپار، برای انتقال مرسوله‌های خود، کشور را به 5 گستره (زون) تقسیم کرده است. در لینک زیر تصاویر تعرفه‌های چاپار را برای وزن مرسوله‌های تا 100 کیلوگرم مشاهده می‌کنید. همچنین در جدول ترانزیت تایم می‌توانید مدت‌زمان ارسال محموله‌ها به شهرهای مختلف و زون‌بندی هر شهر را ملاحظه بفرمائید.

آواتار موبایل
Main Menu x

ضمن تبریک سال نو خدمت مشتریان گرانقدر، به اطلاع می‌رساند شروع روز کاری شرکت سپهر تعامل، روز دوشنبه 6 فروردین 1403 می‌باشد.