گارانتی سپهر تعامل سرویس

شرکت سپهر تعامل، به‌ پاس دو دهه همراهی شما عزیزان و در راستای سیاست جلب حداکثری رضایت مشتریان، اقدام به تأسیس شرکتی زیرمجموعه به نام «سپهر تعامل سرویس» کرده است تا گارانتی و سرویس را نیز به سبد خدمات گسترده‌ خود اضافه کند. شرکت سپهر تعامل سرویس، توانسته است در مدتی کوتاه، به یکی از اصلی‌ترین ارائه‌دهندگان خدمات پس از فروش تلفن همراه در سطح کشور مطرح شود و خدمات متمایزی مانند تعویض ۱۴روزه، گارانتی ۱۸ماهه و تعمیر را به هموطنان ارائه کند.

لازم به ذکر است، از ابتدای سال ۱۴۰۱، کلیه تلفن‌های همراه عرضه شده توسط سپهر تعامل، تحت پوشش گارانتی سپهر تعامل سرویس هستند.

ما معتقدیم، حفظ و نگه داشت مشتری، بسیار مهم‌تر از جذب مشتریان جدید است و این موضوع تنها با رضایت مشتریان از خدمات ما حاصل خواهد شد. بر همین اساس، تعامل و ارتباط با مشتریان را در اولویت کاری خود قرار داده‌ایم و همواره بر بازخوردگیری مستمر از سمت مشتریان تمرکز داریم.

تلفن‌های همراه عرضه شده قبل از سال ۱۴۰۱، تحت پوشش گارانتی سریر هستند و از زمان فعال‌سازی دستگاه، ۱۸ماه گارانتی سریر به آن‌ها تعلق می‌گیرد. جهت اطلاع از لیست نمایندگی‌های سریر به سایت sarirservice.com مراجعه کنید.

آواتار موبایل
Main Menu x

ضمن تبریک سال نو خدمت مشتریان گرانقدر، به اطلاع می‌رساند شروع روز کاری شرکت سپهر تعامل، روز دوشنبه 6 فروردین 1403 می‌باشد.